Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka

Strona główna » Uncategorized » Walentynki po krakowsku z Asocjacją Promotorów RP

Walentynki po krakowsku z Asocjacją Promotorów RP

DSC_3602 (Large)Na mieście pojawiły się billboardy zapowiadające Walentynki z Asocjacją Promotorów RP. Miotacz Ideii Asocjacji Promotorów RP Waldemar Domański zaprasza 14 lutego o godz. 16.00 wszystkich zakochanych i nie tylko do Leroy Merlin Bonarka na Walentynki  po krakowsku. Będziemy montować ponad 200 budek lęgowych. Każdy, kto zbuduje domek dla ptaków będzie mógł zabrać go ze sobą za darmo.


Dziękujemy serdecznie wszystkim dobrym ludziom, którzy wspierają to wydarzenie myślą, mową i uczynkiem. Wielki szacunek dla Grzegorza Tokarza z Leroy Merlin, który od wielu lat wspiera charytatywne inicjatywy dla dzieci. Pan Grzegorz kiedy zobaczył podczas zeszłorocznych Walentynek w Leroy Merlin młodzież i dzieci ze szkoły specjalnej budującą domki dla ptaków, postanowił w tym roku przegotować aż 200 budek do samodzielnego złożenia. Szacunek!
Wielkie dzięki także firmie Gustokracja, która zupełnie za darmo rozplakatowała Kraków informacjami o Walentynkach z Asocjacją Promotorów Radosnego Ptaka. Dziękujemy także Bibliotece Polskiej Piosenki za… ptasią muzykę.

ulotka_walentynki-14

PARTNERZY:


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: