Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka

Strona główna » Uncategorized » Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka ląduje w Katowicach

Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka ląduje w Katowicach

Asocjacja na facebooku

Asocjacja na facebooku

W najbliższą sobotę, 18 lutego w Centrum Handlowym 3Stawy Miotacz Idei Asocjacji Promotorów Radosnego Ptaka Waldemar Domański otworzy największą stolarnię w mieście. Przygotowano kilkadziesiąt budek lęgowych do samodzielnego montażu. Każdy kto własnoręcznie zmontuje budkę będzie mógł zabrać ją do domu.
Akcja rozpocznie się o godz. 12:00. Pracownicy CH 3Stawów pomagać będą w montowaniu budek, będą także informować o akcji i zapraszać do wspólnej zabawy. Nad poprawnością montażu czuwać będzie wykwalifikowany stolarz a pomysłodawca i szef Asocjacji Waldemar Domański opowie o miejskich ptakach i krakowskim projekcie. Stolarnia będzie działać do godziny 18:00.
Za zgodą śląskiego Zakładu Zieleni Miejskiej kilkanaście budek zawiśnie na terenie Doliny Trzech Stawów. Nad montażem czuwać będą ornitolodzy.
Wspomniane wydarzenie jest efektem wystąpienia Waldemara Domańskiego na zeszłorocznej konferencji „PR w Samorządzie” organizowanej przez Urząd Miasta Krakowa. W trakcie wykładu „Bezbudżetowe sposoby realizacji projektów miejskich”, opisał kilka swoich projektów: Biblioteka Polskiej Piosenki, Lekcja Śpiewania, Pogromcy Bazgrołów , Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka. Ten ostatni zainspirował gości z Katowic i zachęcił do zorganizowania podobnej akcji na Śląsku.

http://3stawy.pl/

 

 

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Gravatar
Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: